Aktualności

Weekendowa Wycieczka Dzieci z Jedliny-Zdrój do Wrocławia

Czerwiec w pełni – w pełni też Stowarzyszeniowe przedwakacyjne aktywności. Dzisiaj o jednej z nich – o weekendowej Wycieczce do Wrocławia Dzieci i Młodzieży w Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Jedlina 1” i „Jedlina 2” w Jedlinie-Zdrój, którą Stowarzyszenie Adventure Realms zorganizowało w dniach 10-12.06.2022. 
 
Swój pobyt we Wrocławiu młodzi Turyści rozpoczęli od dawki kultury. W piątkowy wieczór uczestniczyli w spektaklu „Nowe Szaty Króla”, który był częścią Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci „Dziecinada”. Sobota upłynęła Dzieciom na zwiedzaniu wrocławskiego ZOO – towarzyszył i ciekawostkami dzielił się niezastąpiony przewodnik po Wrocławiu, pan Paweł Jokiel. Po południu odbył się rejs statkiem po Odrze oraz podziwianie panoramy stolicy Dolnego Śląska z punktu widokowego na Sky Tower. W niedzielę natomiast Dzieci poznały Stare Miasto (okolice Rynku, Uniwersytetu, Ossolineum) oraz uczestniczyły w Quizie, sprawdzającym ich wiedzę o naszym mieście. Atrakcji było co nie miara, a o tym, czy się podobało, świadczyły uśmiechy od ucha do ucha – każde z Dzieci znalazło coś dla siebie. 
 
Serdecznie dziękujemy Członkom Stowarzyszenia – za dzielne towarzyszenie Dzieciom podczas poznawania Wrocławia oraz naszym niezastąpionym Sponsorom – za wsparcie w realizacji naszych bardziej i mniej szalonych pomysłów! 
 
A już za tydzień… kolejna przygoda! Bądźcie czujni, bo BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!