Aktualności

Rusza nabór wolontariuszy do 3. edycji Wolontariatu Online!

Nie dajcie się zwieść jesiennej aurze, która panuje za oknem. Mimo chłodnego powietrza i nieco szarawych okoliczności w Stowarzyszeniu Adventure Realms nastroje są raczej pogodne i radosne. Dzieje się tak za sprawą obecnie prowadzonych przez nas działań, które możecie śledzić zarówno tutaj, jak i na naszym profilu facebookowym. Ale to nie wszystko! Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona Wolontariatu Online, realizowanego z myślą o podopiecznych Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania . Co więcej, tym razem naszym młodszym kompanom zamierzamy towarzyszyć w edukacyjnych perypetiach aż do końca roku szkolnego.

Czy to wyzwanie? Owszem, ale wiemy, że wspólnymi siłami możemy wszystko i dlatego też otwieramy nabór na Superwolontariuszy i Superwolontariuszki, którzy z uśmiechem i pasją prowadzićnbędą korepetycje dla dzieci i młodzieży podejmującej naukę od IV klasy szkoły podstawowej po I klasę szkoły ponadpodstawowej w systemie 1 na 1.

Jeśli:

  • jesteś w stanie poświęcić minimum 1 godzinę tygodniowo w ramach wolontariatu,
  • nie straszne są dla Ciebie matematyka, chemia, fizyka lub/i język angielski,
  • czujesz, że masz w sobie zadatki na belfra i lubisz dzieci i młodzież,

zgłoś się do nas!

Poza zdalnym nauczaniem istnieje również możliwość udzielania korepetycji stacjonarnie – bezpośrednio we Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania przy ul. Litewskiej, jednak w przypadku pogorszenia się sytuacji epidemiologicznej w kraju będzie możliwe wyłącznie udzielanie korepetycji w formie zdalnej.

Osoby zainteresowane udzielaniem korepetycji w ramach nadchodzącej edycji Wolontariatu Online zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza zgłoszeniowego:
Formularz zgłoszeniowy

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 24.10.2021 do końca dnia. Natomiast z naszej strony gwarantujemy stałą opiekę merytoryczną oraz przyjazną atmosferę. To jak, dołączysz do grona Superwolontariuszy Adventure Realms? Czekamy na Ciebie!

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu poprzez:
contact@adventurerealms.pl