Aktualności

Pożegnania Lata na „Kamyku”

W piątek 13 września 2019 roku w filii Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania przy ul. Kamieńskiego odbył się festyn „Pożegnanie Lata”. Boisko i podwórko przy domu zamieniły się na parę godzin w strefę zabaw i atrakcji dla młodszych i starszych uczestników imprezy. Część z nich zapewniło także nasze Stowarzyszenie. Dzieci mogły m.in. pomalować swoje twarze w różne bajeczne wzory, pokolorować przestrzenną kolorowankę – rakietę, przymierzyć prawdziwy hełm rycerza i przymierzyć się do miecza. Było także stoisko z planszówkami, a w specjalnie wyznaczonym miejscu chętni mierzyli się z niełatwą sztuką łuczniczą. Na uczestników czekała także dmuchana zjeżdżalnia, kucyk, straż pożarna, karetka, policja. Punktem centralnym był turniej w Dwa Ognie, w którym uczestniczyli wychowankowie, pracownicy WCOW oraz wolontariusze naszego Stowarzyszenia.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania za zaproszenie do współtworzenia festynu. Lato co prawda pożegnaliśmy, ale przed nami jesień i zima, które będą obfitowały w wiele ciekawych wydarzeń!